XPF60UE-50 XPEL Ultimate Paint Protection Film 60in. x 50ft. (1,524x15,24m)

Kód: 10112
Neohodnoceno
34 196,25 Kč / balení 28 261,36 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
30.8.2024
Možnosti doručení

Ochranná transparentní fólie PPF

Detailní informace

Detailní popis produktu

XPEL ULTIMATE PaINT protection - SELF HEALING FILM

Polyuretanová alifatická transparentní fólie s velmi nízkou povrchovou energií, perfektní čirostí, samozacelovacím povrchem o tloušťce (150 µ) s permanentním lepidlem vyrobená vlastní patentovanou technologii XPEL. Je určená na ochranu laku automobilů a jiných povrchů, které spolehlivě chrání proti mechanickému oděru, IR, UV a silničním kontaminacím. Tato technologie s výjimečnými vlastnostmi v tahu umožňuje snadnou aplikaci a také instalaci na jednotlivých částech karoserie z jednoho kusu.

Hladká povrchová úprava tohoto filmu zajišťuje lesklý povrch a neskresluje původní odstín barvy laku. Profesionální instalace zajistí přesné lícování fólie se všemi tvary jednotlivých částí karosérie a je po jejich obvodu zahnuta kolem okrajů tak, aby byla skutečně neviditelná.

image002

VÝHODY NAINSTALOVANÉ OCHRANNÉ FÓLIE XPEL ULTIMATE PAINT:

  • vyniká vysokou odolností (150 micronů) hladkým a lesklým povrchem
  • dokonale chrání lak vozidla proti UV + IR záření, odletujícím kamínkům, drobným kolizím, špíně, ptačímu trusu, hmyzu, korozi a vodním skvrnám až po dobu 8 let
  • zabraňuje poškození a vzniku hologramů při mytí v mechanických myčkách, poškrábání hran dveří, nárazníků, prahů a v prostorách kolem klik při běžném provozu.
  • tato samoregenerační technologie zaručuje aby oděrky, škrábance a hologramy během několika minut zmizely teplem od slunečního záření, teplem od motoru anebo jiným zdrojem zahřátí. Povrch ochranné fólie je opět čistý, lesklý a vypadá jako nový
  • je UV stálá, zároveň UV propustná, udržuje stejnou barvu laku na chráněných i nechráněných částech karoserie
  • nedochází k žádnému loupání, praskání či žloutnutí
  • velmi zajímavá pořizovací cena vzhledem k vysoké kvalitě filmu
  • nainstalovaná fólie je 100% bezpečně odstranitelná z originálního laku a lze ji také připojistit v rámci havarijního pojištění pro pojistné plnění při případné havárii.
  • při prodeji také maximalizuje prodejní hodnotu vozidla.

DOPORUČUJEME : Přípravek XPEL Ceramic Boost vytváří na povrchu instalovaného PPF filmu XPEL tenkou ochrannou vrstvu s vysokým hydrofobním efektem, která dokonale a rychle odvádí vodu i špínu z povrchu laku/PPF fólie. Chrání proti UV+ IR záření, odolává špíně a silničním kontaminacím. Zamezuje poškrábání, vzniku hologramů a zároveň odpuzuje prach a jiné nečistoty. Podporuje lesk a prodlužuje životnost nainstalovaného filmu. Je vyroben pro ošetření všech druhů polyuretanových alifatických transparentních fólií PPF. Doporučujeme ošetření tímto přípravkem 2x - 3x v průběhu roku. (Obsah (473 ml)