Proč používat ochranné fólie Xpel

VYSOKÁ ODOLNOST - DLOUHÁ ŽIVOTNOST - DOKONALÝ VZHLED

Naším hlavním posláním je postarat se o ochranu laku Vašeho automobilu. Všechny naše zdroje, čas a energii soustřeďujeme do vývoje a výzkumu našich nejinovativnějších výrobků pro ochranu povrchu všech značek automobilů na světovém trhu. Činíme tak již úspěšně od roku 1997. Striktně dodržujeme nejvyšší úroveň kvality v celém našem výrobním procesu, od designu až po konečnou distribuci. Toto všechno udělalo z XPEL jednu z nejuznávanějších značek ve světovém automobilovém průmyslu.

Věřte, že XPEL bude při jízdě jedinou ochranou mezi vámi a povrchem silnice.

CO JSOU TO FÓLIE NA OCHRANU LAKU AUTOMOBILU?

Jsou to čiré, matné anebo barevné polyuretanové, SAMOZACELOVACÍ FILMY s permanentním akrylátovým vysoce transparentním lepidlem, které se aplikují na povrch karoserie. Dokonale zabraňují poškrábání jeho povrchu a také vzniku nežádoucích hologramů. Spolehlivě chrání celé vozidlo proti odletujícím kamínkům, drobným kolizím na parkovišti i proti korozi. Jsou také velmi odolné proti působení agresivní silniční špíny, také ptačímu trusu, kyselému prostředí a vzniku vodních skvrn.

CO JE SAMOZACELOVACÍ FÓLIE NA OCHRANU POVRCHU LAKU AUTOMOBILU?

Hologramy a škrábance, které vznikají při nešetrném mytí v mechanické myčce, drobné poškození při běžném provozu, anebo následky vandalismu samy zmizí, povrch je znovu lesklý a bez poškození. Poškozený povrch se sám zregeneruje a vyčistí vlivem působení tepla ze slunečního záření a vypadá opět jako nový.

V ČEM JSOU OCHRANNÉ FÓLIE XPEL EXKLUZIVNÍ?

Nainstalované ochranné fólie XPEL nejsou na povrchu vidět, nezkreslují barvu laku a zároveň maximálně podporují jeho lesk. Jsou UV stálé a při tom UV propustné. To znamená, že instalovaná fólie nežloutne a lak může pod fólií přirozeně stárnout. Tím je zachován stejný odstín barvy laku jak na chráněných, tak i nechráněných částech karoserie.

Ochrannými fóliemi lze polepit celý vůz anebo jeho jednotlivé části. Nejčastěji se používají na ochranu předních části automobilu která je nejvíce namáhaná – přední nárazník, maska, kapota, přední blatníky, světla, přední sloupky, část střechy a zpětné zrcátka. A také na další exponované místa - zadní nárazník anebo jeho nákladová hrana, prahy a také části zadních blatníků.

Ochranné fólie je možné snadno a rychle odstranit bez poškození laku a lze je také připojistit v rámci havarijního pojištění pro pojistné plnění po případné havárii.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení