Proč používat ochranné fólie Xpel

VYSOKÁ ODOLNOST - DLOUHÁ ŽIVOTNOST - DOKONALÝ VZHLED

Naším hlavním posláním je postarat se o ochranu laku Vašeho automobilu. Všechny naše zdroje, čas a energii soustřeďujeme do vývoje a výzkumu našich nejinovativnějších výrobků pro ochranu povrchu všech značek automobilů na světovém trhu. Činíme tak již úspěšně od roku 1997. Striktně dodržujeme nejvyšší úroveň kvality v celém našem výrobním procesu, od designu až po konečnou distribuci. Toto všechno udělalo z XPEL jednu z nejuznávanějších značek ve světovém automobilovém průmyslu.

Věřte, že XPEL bude při jízdě jedinou ochranou mezi vámi a povrchem silnice.

CO JSOU TO FÓLIE NA OCHRANU LAKU AUTOMOBILU?

Jsou to čiré, matné anebo barevné polyuretanové, SAMOZACELOVACÍ FILMY s permanentním akrylátovým vysoce transparentním lepidlem, které se aplikují na povrch karoserie. Dokonale zabraňují poškrábání jeho povrchu a také vzniku nežádoucích hologramů. Spolehlivě chrání celé vozidlo proti odletujícím kamínkům, drobným kolizím na parkovišti i proti korozi. Jsou také velmi odolné proti působení agresivní silniční špíny, také ptačímu trusu, kyselému prostředí a vzniku vodních skvrn.

CO JE SAMOZACELOVACÍ FÓLIE NA OCHRANU POVRCHU LAKU AUTOMOBILU?

Hologramy a škrábance, které vznikají při nešetrném mytí v mechanické myčce, drobné poškození při běžném provozu, anebo následky vandalismu samy zmizí, povrch je znovu lesklý a bez poškození. Poškozený povrch se sám zregeneruje a vyčistí vlivem působení tepla ze slunečního záření a vypadá opět jako nový.

V ČEM JSOU OCHRANNÉ FÓLIE XPEL EXKLUZIVNÍ?

Nainstalované ochranné fólie XPEL nejsou na povrchu vidět, nezkreslují barvu laku a zároveň maximálně podporují jeho lesk. Jsou UV stálé a při tom UV propustné. To znamená, že instalovaná fólie nežloutne a lak může pod fólií přirozeně stárnout. Tím je zachován stejný odstín barvy laku jak na chráněných, tak i nechráněných částech karoserie.

Ochrannými fóliemi lze polepit celý vůz anebo jeho jednotlivé části. Nejčastěji se používají na ochranu předních části automobilu která je nejvíce namáhaná – přední nárazník, maska, kapota, přední blatníky, světla, přední sloupky, část střechy a zpětné zrcátka. A také na další exponované místa - zadní nárazník anebo jeho nákladová hrana, prahy a také části zadních blatníků.

Ochranné fólie je možné snadno a rychle odstranit bez poškození laku a lze je také připojistit v rámci havarijního pojištění pro pojistné plnění po případné havárii.