XPEL FUSION PLUS - KERAMICKÁ OCHRANA

XPEL FUSION PLUS – HYDROPHOBICKÁ OCHRANA S KERAMICKÝM POVRCHEM A VYSOKÝM LESKEM

VYTVÁŘÍ KERAMICKÝ POVRCH S VYSOKÝM LESKEM A HYDROPHOBICKÝM EFEKTEM NA LAKU I FÓLIÍCH

FUSION-PLUS-logo-black-text-1024x408

Speciální produkt od XPEL určený pro povrchovou úpravu nainstalovaných samozacelovacích ochranných fólií PPF a také povrchu laků. Tato keramická povrchová úprava nabízí bezkonkurenční lesk, vynikající hydrofobní ochranu a lepší odolnost proti poškrábání povrchu díky jedné jediné aplikaci.

xpel_fusion_ceramic_coating

Vytvořením hydrofobního/olejofobního vrchního nátěru na povrchu ochranné fólie PPF anebo laku, bude keramický nátěr FUSION PLUS korálkovat a odpuzovat vodu, oleje, žíraviny, prach a další silniční kontaminace.

xpel_fusion_ceramic_coating_hydrophobic

Keramický povlak na který se můžete vždy spolehnout. Výrobce dává 4 letou záruku od data aplikace na automobil. Technické specifikace: Technické specifikace PDF

xpel_fusion_ceramic_coating_subaru_half_hoodxpel_fusion_ceramic_coating_after_application

Díky hladkému, ultra lesklému, nelepivému povrchu keramického nátěru FUSION PLUS naneseném na povrch, bude Vaše auto vypadat skvěle. To také přinese méně časté mytí, leštění a tím ušetřené peníze. Šetřete svůj čas a užívejte si toho, co FUSION PLUS  na Vašem autě nabízí.

xpel_fusion_ceramic_coating_purple_bmw

Použitím keramického povlaku FUSION PLUS na ochranné fólii ULTIMATE PLUS PPF anebo laku vzniká neuvěřitelný hluboký lesk s mokrým efektem. Jak můžete vidět na foto BMW M3. Lesk který tento inovativní přípravek vytváří je maximální.

xpel_fusion_ceramic_coating_purple_bmw_application xpel_fusion_ceramic_coating_bmw_purple xpel_fusion_ceramic_coating_purple_bmw_m3 xpel_fusion_ceramic_coating_purple_bmw_on_the_road