XPEL FUSION PLUS - KERAMICKÁ OCHRANA

XPEL FUSION PLUS – HYDROPHOBICKÁ OCHRANA S KERAMICKÝM POVRCHEM A VYSOKÝM LESKEM

VYTVÁŘÍ KERAMICKÝ POVRCH S VYSOKÝM LESKEM A HYDROPHOBICKÝM EFEKTEM NA LAKU I FÓLIÍCH

FUSION-PLUS-logo-black-text-1024x408

Speciální produkt od XPEL určený pro povrchovou úpravu nainstalovaných samozacelovacích ochranných fólií PPF a také povrchu laků. Tato keramická povrchová úprava nabízí bezkonkurenční lesk, vynikající hydrofobní ochranu a lepší odolnost proti poškrábání povrchu díky jedné jediné aplikaci.

xpel_fusion_ceramic_coating

Vytvořením hydrofobního/olejofobního vrchního nátěru na povrchu ochranné fólie PPF anebo laku, bude keramický nátěr FUSION PLUS korálkovat a odpuzovat vodu, oleje, žíraviny, prach a další silniční kontaminace.

xpel_fusion_ceramic_coating_hydrophobic

Keramický povlak na který se můžete vždy spolehnout. Výrobce dává 4 letou záruku od data aplikace na automobil. Technické specifikace: Technické specifikace PDF

xpel_fusion_ceramic_coating_subaru_half_hoodxpel_fusion_ceramic_coating_after_application

Díky hladkému, ultra lesklému, nelepivému povrchu keramického nátěru FUSION PLUS naneseném na povrch, bude Vaše auto vypadat skvěle. To také přinese méně časté mytí, leštění a tím ušetřené peníze. Šetřete svůj čas a užívejte si toho, co FUSION PLUS  na Vašem autě nabízí.

xpel_fusion_ceramic_coating_purple_bmw

Použitím keramického povlaku FUSION PLUS na ochranné fólii ULTIMATE PLUS PPF anebo laku vzniká neuvěřitelný hluboký lesk s mokrým efektem. Jak můžete vidět na foto BMW M3. Lesk který tento inovativní přípravek vytváří je maximální.

xpel_fusion_ceramic_coating_purple_bmw_application xpel_fusion_ceramic_coating_bmw_purple xpel_fusion_ceramic_coating_purple_bmw_m3 xpel_fusion_ceramic_coating_purple_bmw_on_the_road

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení