XPEL Universal Door Sill Kit - Black

Kód: TR XP 3030
Neohodnoceno
Značka: XPEL
527,56 Kč / m2 436 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
30.8.2024
Možnosti doručení

ARMOR KIT - černá, velmi robustní, polymerní, samolepící fólie ARMOR o tloušťce 13 mil (0,3mm) se silným lepidlem a pomerančovou strukturou povrchu (Reliéfní PVC). Poskytuje extrémně silnou ochranu. Chrání proti průrazu, agresivnímu odírání, škrábancům, nárazům štěrku anebo větších oblázků a odolává také dalšímu mechanickému namáhání. Díky svojí tloušťce a elastičnosti dokonale zakrývá už existující poškození povrchu, zároveň chrání před novými průrazy anebo otěrem. Svým černým povrchem zároveň vylepší anebo výrazně změní design vozidla. Může být aplikován na blatníky, nárazníky, prahy, ochranné rámy a panely, na podlahách zavazadlových prostorů, korbách PICKAPŮ anebo na plochách kde je vyšší mechanické zatížení. Po aplikaci nevyžaduje žádnou zvláštní péči. 

Obsah Kitu:
Samolepící, černá ochranná fólie/pruhy 2x
velikost: 150 cm x 7 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

XPEL ARMOR - je černý, velmi robustní, polymerní film o tloušťce 13 mil (0,3mm) se silným lepidlem. Tento výrobek poskytuje extrémně silnou ochranu pro terénní, sportovní, služební a průmyslové vozy i v těch nejnáročnějších terénech. Je pružný, má hrubou, pomerančovou strukturu na povrchu, odolává největšímu zatížení stejně jako silný ochranný nástřik a stále vypadá skvěle. Po aplikaci nevyžaduje žádnou zvláštní péči. Je velmi odolný proti hrubé špíně, mastnotám, dehtu a jiným silničním kontaminacím.

XPEL ARMOR – dokonale chrání proti průrazu, agresivnímu odírání, škrábancům, nárazům štěrku anebo větších oblázků a odolává také dalšímu mechanickému namáhání. Díky svojí tloušťce a elastičnosti dokonale zakrývá už existující poškození povrchu, zároveň chrání před novými průrazy anebo otěrem. Svým černým povrchem zároveň vylepší anebo může výrazně změnit design vozidla.

XPEL ARMOR – může být aplikován na blatníky, nárazníky, prahy, ochranné rámy a panely, na podlahách zavazadlových prostorů, korbách PICKAPŮ anebo na plochách kde je vyšší mechanické zatížení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Instalační příslušenství
Záruka: 24