XPEL PPF Sealant (2 oz)

Kód: TR XP 1326-2
Neohodnoceno
Značka: XPEL
183,92 Kč / ks 152 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

XPEL Film Sealant - akrylátový přípravek s polymery, speciálně vyroben pro ochranu alifatických uretanových ochranných PPF XPEL fólií. Nejvyspělejší nanotechnologie která se okamžitě váže na povrch instalovaného filmu, vytváří  neproniknutelnou antistatickou ochranu proti UV+IR záření a podporuje lesk. Vyplňuje póry na povrchu filmu a maximálně (90%) snižuje absorpci silniční špíny i jiných kontaminací, dehtu, ptačího trusu, pylu, kyselého deště a zamezuje tvorbě vodních skvrn. Vzhledem k tomu, že tento výrobek je navržen a vyroben speciálně pro alifatický polyuretan, je mnohem odolnější než jiné sealanty, vosky a glazury. (Objem 59ml)

Detailní informace

Detailní popis produktu

XPEL Film Sealant je transparentní, akrylátový přípravek s obsahem polymerů a je speciálně vyroben pro ochranu jakýchkoli alifatických uretanových ochranných PPF fólií. Tato nejvyspělější nanotechnologie se okamžitě váže na povrch instalovaného filmu a vytváří  nepronikutelnou antistatickou ochranu proti UV+IR záření a podporuje lesk. Vyplňuje póry na povrchu filmu a maximálně (90%) snižuje absorpci silniční špiny i jiných kontaminací, dehtu, ptačího trusu, pylu, kyselého deště a zemezuje tvorbě vodních skvrn. Vzhledem k tomu, že tento výrobek je navržen a vyroben speciálně pro alifatický polyuretan, je mnohem odolnější než jiné sealanty, vosky a glazury. Po aplikaci nezůstávají zbytky produktu na gumových a plastových dílech automobilu. Doporučujeme aplikaci XPEL Film Sealant jednou měsíčně, aby jste dosáhli maximální ochrany.

POUŽITÍ PRODUKTU :
- vozidlo dokonale umyjte za použití vědra a mycí rukavice vodou s autošamponem
- po umytí jeho povrch vysušte měkkou Mikrovláknovou utěrkou
- přípravek dokonale promíchejte protřepáním
- na povrch ochranné fólie naneste mikrovláknovou utěrkou anebo aplikátorem rovnoměrně XPEL Film Sealant
- ihned po dokončení aplikace přípravku na povrch filmu je nutné jej dokonale vyleštit  čistou Mikrovláknovou utěrkou
- ošetřujte postupně jednotlivé části karoserie   

DOPORUČENÍ: při následných mytí vozidla po provedené aplikaci vždy používejte pouze šampony které nesmývají nanesený přípravek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Instalační, čistící a impregnační přípravky
Záruka: 24