XPEL FUSION PLUS Ceramic Coating

Kód: TR XP 1364
Neohodnoceno
Značka: XPEL
6 930,88 Kč / ks 5 728 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení
XPEL FUSION PLUS Ceramic Coating - speciální produkt od XPEL pro povrchovou úpravu nainstalovaných samozacelovacích ochranných fólií PPF a také povrchu laků. Tato Nanokeramická povrchová úprava nabízí bezkonkurenční hluboký lesk s mokrým efektem, vynikající hydrofobní ochranu a lepší odolnost proti poškrábání povrchu díky jedné jediné jednoduché aplikaci.
Nanesený keramický nátěr FUSION PLUS vytvoří korálky, odpuzuje vodu, oleje, žíraviny, prach a další silniční kontaminace. Díky hladkému, ultra lesklému, nelepivému povrchu keramického nátěru FUSION PLUS bude Vaše auto vypadat skvěle. To také přinese méně časté mytí, leštění a tím ušetřené peníze. Šetřete svůj čas a užívejte si toho, co FUSION PLUS  na Vašem autě nabízí. Výrobce dává 4 letou záruku od data aplikace na automobil. Keramický povlak na který se můžete vždy spolehnout.

Detailní informace

Detailní popis produktu

XPEL FUSION PLUS Ceramic Coating - Speciální produkt od XPEL určený pro povrchovou úpravu nainstalovaných samozacelovacích ochranných fólií PPF a také povrchu laků. Tato Nanokeramická povrchová úprava nabízí bezkonkurenční hluboký lesk s mokrým efektem, vynikající hydrofobní ochranu a lepší odolnost proti poškrábání povrchu díky jedné jediné jednoduché aplikaci.

Vytvořením hydrofobního/olejofobního vrchního nátěru na povrchu ochranné fólie PPF anebo laku, bude keramický nátěr FUSION PLUS korálkovat a odpuzovat vodu, oleje, žíraviny, prach a další silniční kontaminace.Keramický povlak na který se můžete vždy spolehnout. 

Díky hladkému, ultra lesklému, nelepivému povrchu keramického nátěru FUSION PLUS naneseném na povrch, bude povrch automobilu vypadat skvěle. To také přinese méně časté mytí, leštění a tím ušetřené peníze. Šetřete svůj čas a užívejte si toho, co FUSION PLUS  na Vašem autě nabízí.

Aplikace XPEL FUSION PLUS Ceramic Coating nabízí nejednoduší roztírání a leštění vůbec. Obsahuje speciální suroviny které  mají za úkol zamezit tření vzduchu a špinění povrchu. Obsahuje speciální nano povlaky, které dokonale vyplní nerovnosti nainstalované fólie a laku, umožní tak ochranu až po dobu 4 let.

Proč si vybrat XPEL FUSION PLUS Ceramic Coating?


Odolná dlouhodobá ochrana naninstalované PPF ochranné fólie a laků před povětrnostními vlivy.
Čirá ochrana s vynikající optickou čirostí která vytváří hluboký lesk s mokrým efektem
Hydrofobní samočistící efekt; voda vytváří korálky, rychle klouže pryč a odstraňuje nečistoty.
Flexibilní struktura umožňuje zamezení škrábanců.
Antistatické vlastnosti snižují nečistoty a zamezují špinění.
Zamezuje poškození od UV slunečního záření, zažírání silničních nečistot a ptačího trusu, vytváření vodních skvrn i vandalismu
Chrání proti vyblednutí, oxidaci, změně barvy a také korozi.
Chrání až 48 měsíců už po jedné aplikaci.POSTUP PŘI APLIKACI:

  • Na dokonale umytý a nejlépe dekontaminovaný povrch laku naneste zlehka tenkou vrstvu přípravku pěnovým aplikátorem anebo mikroutěrkou z kvalitní bavlny/mikrovlákna
  • Na vodorovných plochách ( kapota, střecha a víko kufru ) nanášejte přípravek pohybem ruky dopředu - dozadu. Na svislých plochách nanášejte přípravek pohybem ruky vlevo a vpravo
  • Přípravek nanášejte zlehka a netlačte
  • Aplikaci rozdělte na jednotlivé části - díly karoserie.
  • Při nanášení přípravků a leštění postupujte část po části
  • Ihned po dokončení aplikace na jednotlivých částech karoserie je nutné povrch měkkou mikroutěrkou dokonale vyleštit.
  • Při mytí vozidla po aplikaci používejte šampony které nesmývají vosky

Doplňkové parametry

Kategorie: Instalační, čistící a impregnační přípravky
Záruka: 24