TORQ 15DA

Kód: BUF 505
Neohodnoceno
Značka: TORQ
9 515 Kč / ks 7 863,64 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
6.6.2024
Možnosti doručení

orbitální (excentrická) leštička střední velikosti s velkým výkmitem (orbitem) unašeče 15 mm, výkon motoru 900 W se širokým rozsahem otáček 1800-5500 OPM (orbity za minutu). Čtyřmístný digitální displej který přesně zobrazuje okamžitou rychlost leštění. Klidný chod bez vibrací zaručuje velmi přesnou a kvalitní práci. Umožňuje pracovat déle s menší námahou a je vhodná pro leváky i praváky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TORQ 15DA je zcela nová orbitální (excentrická) leštička střední velikosti s mimořádně velkým výkmitem (orbitem) unašeče 15 mm a vylepšeným motorem 900 W který má širokým rozsahem otáček 1800-5500 OPM (orbity za minutu). Vyniká svojí lehkou, pevnou a vyváženou konstrukcí se zabudovaným mechanickým vnitřním odpružením. Tyto nadčasové technické novinky zamezují vibracím, zaručují klidný chod, tím velmi přesnou a kvalitní práci. Umožňuje pracovat déle, s výrazně menší námahou a je vhodná pro leváky i praváky. NOVINKA - Leštička TORQ 15DA je vůbec poprvé vybavena zcela novým čtyřmístným digitálním displejem, který přesně zobrazuje okamžitou rychlost leštění pro maximální kontrolu a správnou konzistenci leštící pasty.Je také vybaven všestrannou 5 ”opěrnou deskou a je připraven k použití pro rychlou korekci povrchu laku bez ohledu na velikost ošetřované plochy. Při vývoji TORQ 15 DA Inženýři věnovali zvláštní pozornost tomu, aby bylo s touto leštičkou potěšením pracovat. Inovativní, ergonomický design přístroje dobře padne do ruky a zajišťuje snadnou manévrovatelnost ve všech směrech. Leštička má dokonale sladěný výkon motoru (900 W) s převody, plynulost záběru, jednoduché intuitivní ovládání a menší vibrace než konkurenční výrobky.

BUF505-TORQ15DA-15mmTORQ-Polisher-1

Výhody TORQ 15DA Random Orbital Polisher - lehká, pevná a vyvážená konstrukce - Harmonious Balancing (HB) - s mechanickým vnitřním odpružením, které zamezuje vibracím přístroje, zaručuje klidný chod, přesnou a kvalitní práci - elektronické ovládací systémy jemně zvyšují výkon při spouštění přístroje a tím snižují opotřebení motoru i jeho součástek - vybavena novým čtyřmístným digitálním displejem, který přesně zobrazuje okamžitou rychlost leštění-díky svému výkonu a nadčasové konstrukci snadno odstraňuje hologramy, matné skvrny, oxidace, škrábance a jiné poškození laku- aplikuje snadno, velmi rychle a přesně všechny vosky, sealanty a glazury -snadno použitelná leštička pro profesionály i víkendové nadšence detailingu - vyrobená pro částečné i kompletní ošetření laků automobilů, leštění kovů a laminátových povrchů. - za použití  korekčních a lešticích past v kombinaci s brusnými a lešticími kotouči snadno leští lak, rychle odstraňuje hologramy, oxidace a škrábance z jakéhokoli lakovaného povrchu. - dokonale odstraňuje zažloutlé, zoxidované povrchy světlometů a dokonale obnovuje jejich čirost a lesk. - během několika minut aplikuje vosky, sealanty a glazury na jakékoliv lakované části vozidel. - leštička TORQ 15DA může být využitá také na čištění koberců, potahů sedadel a čalounění automobilů za použití doporučených nástavců. TORQ 15 DA Orbital Polisher - může být využitý také na renovaci zažloutlých a zoxidovaných povrchů světlometů a k dosažení jejich 100% čirosti. Také k čištění koberců, potahů sedadel a čalounění automobilů za použití vhodných nástavců a dodržení všech technologických postupů. 

Velkou výhodou je možnost použití různých kotoučů o průměru 5" / 140 mm a 6" / 165 mm.

DOPORUČENÉ OTÁČKY STROJE PŘI JEDNOTLIVÝCH APLIKACÍCH

  • Broušení laků:      2000 – 3500 OPM
  • Leštění laků :       3500 – 5000 OPM
  • Nanášení vosků:              2000 OPM
Specifikace
Označení BUF 505
Označení výrobce TORQ 15DA
Kontrola rychlosti ano
Rozsah otáček za minutu (OPM) 1 800 - 5 500
Výkon 900 W
Váha 2,5 kg
EU síť (230V) ano
Vhodná pro nadšence ano
Vhodná pro profesionály ano