MT CK1550001 MacTac Protect Pro Perm Film (šíře 1,52m)

Kód: 10122
Neohodnoceno
1 893,65 Kč / m 1 565 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení

Polyuretanová alifatická, termoplastická, transparentní fólie s vysokou optickou čirostí a samozacelovacím povrchem o tloušťce (150 µ) s permanentním lepidlem. Je určená na ochranu laku automobilů, jízdních kol a jiných povrchů, které spolehlivě chrání proti mechanickému oděru, IR, UV a silničním kontaminacím. Tato technologie s pozvolným nástupem adheze lepidla a výjimečnými vlastnostmi v tahu umožňuje velmi snadnou aplikaci a také instalaci na jednotlivých částech karoserie z jednoho kusu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MACTAC Protect Pro Perm je opticky čirý, vysoce lesklý, samozacelovací a velmi odolný TPU film o tloušťce (150 µ). Spolehlivě chrání vozidlo proti UV + IR, odletujícím kamínkům, korozi, kolizím na parkovišti a před lehkými škrábanci i hologramy. Také před silničními nečistotami, ptačím trusu, kyselému prostředí a vzniku vodních skvrn. Dokonale hladký povrch fólie bez efektu “pomerančové kůry“ má i částečný hydrofobní efekt který odpuzuje vodu, která rychle stéká z povrchu. Ochráněné povrchy fólií jsou odolnější proti znečištění, zůstávají déle čisté a snadněji se umývají. Při správné instalaci chrání povrch bezpečně po dobu 8-10-ti let.

VÝHODY NAINSTALOVANÉ OCHRANNÉ FÓLIE MACTAC Protect Pro Perm :

  • technologie s pozvolným nástupem adheze lepidla a výjimečnými vlastnostmi v tahu umožňuje velmi snadnou aplikaci a také instalaci na jednotlivých částech karoserie z jednoho kusu.
  • vyniká vysokou odolností (150 micronů) hladkým a Ultra lesklým povrchem
  • dokonale chrání lak vozidla proti UV + IR záření, odletujícím kamínkům, drobným kolizím, špíně, ptačímu trusu, hmyzu, korozi a vodním skvrnám až po dobu 8 let
  • zabraňuje poškození a vzniku hologramů při mytí v mechanických myčkách, poškrábání hran dveří, nárazníků, prahů a v prostorách kolem klik při běžném provozu.
  • tato samozacelovací technologie zaručuje aby oděrky, škrábance a hologramy během několika minut zmizely teplem od slunečního záření, teplem od motoru anebo jiným zdrojem zahřátí. Povrch ochranné fólie je opět čistý, lesklý a vypadá jako nový
  • je UV stálá, zároveň UV propustná, udržuje stejnou barvu laku na chráněných i nechráněných částech karoserie
  • nedochází k žádnému loupání, praskání či žloutnutí po dobu 8-10 let
  • velmi zajímavá pořizovací cena vzhledem k vysoké kvalitě filmu
  • nainstalovaná fólie je 100% bezpečně odstranitelná z originálního laku a lze ji také připojistit v rámci havarijního pojištění pro pojistné plnění při případné havárii.
  • při prodeji také maximalizuje prodejní hodnotu vozidla.

DOPORUČUJEME : Přípravek XPEL Ceramic Boost vytváří na povrchu instalovaného PPF filmu XPEL tenkou ochrannou vrstvu s vysokým hydrofobním efektem, která dokonale a rychle odvádí vodu i špínu z povrchu laku/PPF fólie. Chrání proti UV+ IR záření, odolává špíně a silničním kontaminacím. Zamezuje poškrábání, vzniku hologramů a zároveň odpuzuje prach a jiné nečistoty. Podporuje lesk a prodlužuje životnost nainstalovaného filmu. Je vyroben pro ošetření všech druhů polyuretanových alifatických transparentních fólií PPF. Doporučujeme ošetření tímto přípravkem 2x - 3x v průběhu roku. (Obsah (473 ml)