Instalace PPF - ochranných fólií XPEL (4 dny)

Kód: 9790
13 hodnocení
Značka: XPEL
42 955 Kč / ks 35 500 Kč bez DPH
Skladem (97 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Instalace PPF - ochranných fólií XPEL

VAŠE BUDOUCNOST ZAČÍNÁ U NÁS

Trénink instalace ochranných PPF filmů pro nové partnery probíhají ve speciálně vybavených učebnách TRIESTE ACADEMY ve Zlíně a v Praze. Naším prvořadým cílem je naučit absolventy základní prvky instalace tak, aby byla zajištěna nejvyšší úroveň kvality pro všechny konečné zákazníky. Nová technologie umožňuje maximální pokrytí filmem bez spojů, eliminuje zdeformovaný povrch, otisky prstů, nežádoucí bubliny i prach. A také perfektní a rychlou instalaci s přesným zarovnání hran. Získáte vzdělání k vykonávání činnosti OSVČ a můžete začít bez obav instalovat ochranný film.

ZÍSKANÉ ZNALOSTI

Trénink začíná v učebně, kde se budete půl dne učit teorii o materiálu a instalaci PPF. Zbývající 3 a půl dne se budete v praktické části učit instalaci filmu na boční zrcátka, části přední kapoty a části nárazníků.  Na závěr vyzkoušíte instalaci filmu na celou plochu zmiňovaných komponentů automobilů. Naši instruktoři Vás naučí s maximální úrovní všechny instalační techniky. Budou Vás informovat o Vašem pokroku a hodnotit Vaši dovednost v průběhu celého kurzu. Na závěr provedou vyhodnocení Vašich schopností, doporučí udělení certifikátu o získané odbornosti. A také doporučení udělení statutu CERTIFIKOVANÉ INSTALČNÍ STŘEDISKO XPEL ČESKÁ REPUBLIKA.

NÁKLADY – CENA ČTYŘDENNÍHO KURZU

Cena tréninku je 35.500 Kč (bez DPH), v ceně je oběd a občerstvení. Kurzy v uvedených dnech začínají v 9:00 a končí v 16:30. Chcete-li rezervovat místo v našem dalším kurzu použijte email xpel@xpel-europe.com anebo pro další informace volejte na telefonní číslo 604 231 224

TERMÍNY

  • 19. Února - 22. Února 2024, kapacita 4 účastníci – UKONČENO
  • 15. Dubna - 18. Dubna 2024,  kapacita 4 účastníci – UKONČENO
  • 22. Července - 25. Července 2024,  kapacita 4 účastníci 
  • 9. Září - 12. Září 2024, kapacita 4 účastníci 

UBYTOVÁNÍ

Náklady na ubytování nejsou zahrnuty v ceně školení. Pokud potřebujete ubytování, doporučujeme vám rezervovat si pokoj v těchto penzionech - www.dobrehnizdo.cz  - www.lunazlin.cz  - www.penzionmata.cz  které jsou blízko od školícího centra.