Kurz Instalace PPF - ochranných fólií XPEL (1 den)

Kód: 9799
41 hodnocení
14 520 Kč / ks 12 000 Kč bez DPH
Skladem (99 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Instalace PPF - ochranných fólií XPEL - JEDNODENNÍ KURZ

VAŠE BUDOUCNOST ZAČÍNÁ U NÁS

Jednodenní školení instalace ochranných PPF filmů je zaměřené na zdokonalení konkrétních technik lepení filmů PPF a také znalostí o tomto materiálu. Je vhodné pro pokročilé, tak i pro profesionály v oboru. Každému účastníkovi se věnujeme individuálně v praktické části. Naši instruktoři Vás naučí s maximální úrovní všechny instalační techniky. Budou Vás informovat o Vašem pokroku a hodnotit Vaši dovednost v průběhu celého kurzu. Na závěr provedou vyhodnocení Vašich schopností, doporučí udělení certifikátu o získané odbornosti. A také doporučení udělení statutu CERTIFIKOVANÉ INSTALČNÍ STŘEDISKO XPEL ČESKÁ REPUBLIKA.

ZÍSKANÉ ZNALOSTI

Tréninky instalace ochranných PPF filmů probíhají ve speciálně vybavených učebnách TRIESTE ACADEMY ve Zlíně a v Praze. Naším prvořadým cílem je naučit absolventy instalaci tak, aby byla zajištěna nejvyšší úroveň kvality pro všechny konečné zákazníky. Nová technologie umožňuje maximální pokrytí filmem bez spojů, eliminuje zdeformovaný povrch, otisky prstů, nežádoucí bubliny i prach. A také perfektní a rychlou instalaci s přesným zarovnání hran. Získáte vzdělání k vykonávání činnosti OSVČ a můžete začít bez obav instalovat ochranný film.

Trénink začíná v učebně, kde se budete půl dne učit teorii o materiálu a instalaci PPF na boční zrcátka, části přední kapoty a části nárazníků. Zbývajícího půl dne si vyzkoušíte instalaci filmu na celou plochu zmiňovaných komponentů automobilů.

NÁKLADY – CENA KURZU

Cena tréninku je 12.000 Kč (bez DPH), v ceně je oběd a občerstvení. Kurzy v uvedených dnech začínají v 9:00 a končí v 16:30. Chcete-li rezervovat místo v našem dalším kurzu použijte email xpel@xpel-europe.com anebo pro další informace volejte na telefonní číslo 604 231 224

TERMÍNY

  • 21.Února 2024, kapacita 3 účastníci – 2 místa volné - UKONČENO
  • 17. dubna 2024, kapacita 3 účastníci - 3 místa volné - UKONČENO
  • 24. července 2024 -  3 místa volné
  • 11. září 2024 -  3 místa volné

UBYTOVÁNÍ

Náklady na ubytování nejsou zahrnuty v ceně školení. Pokud potřebujete ubytování, doporučujeme vám rezervovat si pokoj v těchto penzionech - www.dobrehnizdo.cz - www.lunazlin.cz - www.penzionmata.cz které jsou blízko od školícího centra.