GAP V38 16 - V38 Optical Grade Final Polish (16 oz)

Kód: GAP V38 16
Neohodnoceno
659 Kč / ks 544,63 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dokončovací a finalizační leštící pasta vyrobená nejmodernější Hybridní Nano technologií. Je určena pro jemné, finální leštění (2300-3500) za použití rotačních leštiček TORQ 10FX a TORQ 22D anebo TORQ X za použití leštících kotoučů HEXLOGIC. Odstraňuje drobné škrábance, hologramy, mírné oxidace. Lak získá vysoký lesk s maximální optickou čirostí. 

gap_v38_3-17-16-InUse-BUFX-3035-BlackOpticsPolishinPad-12

Velmi jemná dokončovací, finální a leštící pasta pro perfekcionisty na vodní bázi, bez silikonů, plnidel a oleje se používá pro mikro - jemné finální leštění s využitím mikro částic abraziv. Používá se pro samostatné jemné leštění karoserie anebo jako poslední krok po provedené kompletní korekci (broušení) a ošetření laku. Tato hybridní nano technologie velmi rychle a spolehlivě odstraňuje lehké vady laku do hloubky 2300-3500 drobné škrábance, hologramy, mírné oxidace, matné víry a podobné nedokonalosti laku které vznikají při běžném silničním provozu anebo mytím v mechanických myčkách. Při rotačním mechanickém leštění získává lak vysoký lesk s maximální optickou čirostí a hlubokým, mokrým efektem. V38 obnovuje světlé i tmavé laky s dlouhodobou, antistatickou ochranou která dokonale zamezuje ulpívání prachu a nečistot na karoserii. Spolupracuje se všemi druhy laků. Lze jej použít na nová vozidla s novými laky a stejně tak na starší anebo repasované laky. Přípravek svojí evoluční nano technologií garantuje 100% úspěšnost a jistotu toho že nedojde k žádnému poškození povrchu laku. Obsahuje mikro abrazivní částice, které se v průběhu procesu rozpadají na menší a menší a ještě menší. V principu funguje jako speciální směs, která se v průběhu leštícího procesu mění z leštící pasty na leštící vosk. Tato bezprašná technologie pozvolného rozpadu abrazivních mikro částic zaručuje bez námahy dokonalé rovnoměrné vyleštění celé plochy ošetřovaného laku bez skvrn a matných vírů. Aplikuje se ručně anebo nejlépe za použití speciální excentrické (Orbitální  leštičky a leštících kotoučů. Pro strojové leštění je nejlepší použit kotouče HEX LOGIC – je to nejdokonalejší a nejvyspělejší světová Pads technologie. Vyhovuje maximálně všem nejnáročnějším požadavkům.

gap_v38_2_5_16_1993_Toyota_Supra_Red_BlackLight_Torq10fx_Matt_Appyling-11

VÝHODY TOHOTO PŘÍPRAVKU PŘI STROJOVÉ APLIKACI :

  • nejrychlejší a nejjednodušší způsob jak odstranit mírnější poškození laku, jemné škrábance, oxidace, hologramy a víry
  • hravě obnovuje lesk matných, zašlých a starých laků až do hloubky 2300 až 3500 bez obvyklých matných skvrn a při tom dokonale  zajistí konzistentní lesk po celé ošetřované ploše.
  • díky širokému záběru a dokonalé technologii snižuje počet přejezdů kotoučem
  • je velmi efektivní, šetří čas a námahu

 zaručuje dokonalou ochranu laku před probroušením - poškozením a finální vysoký čistý lesk bez škrábanců a hologramů