GAP V36 16 - V36 Optical Grade Cutting Polish (16 oz)

Kód: 10178
Neohodnoceno
659 Kč / ks 544,63 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Leštící pasta vyrobená nejmodernější Hybridní Nano technologií. Určena pro jemné rovnoměrné leštění. Je vhodná pro základní strojové rotační leštění do hloubky 2500 za použití strojových orbitálních leštiček TORQ 10FX  a TORQ 22D anebo TORQ X  s pomocí brousících a leštících kotoučů HEXLOGIC. 

gap_36_3-17-16-InUse-BUFX-3025-BlackOpticsOrangePolishinPad-12

Leštící pasta pro perfekcionisty na vodní bázi, bez silikonů, plnidel a oleje se používá pro jemnější leštění s využitím rozpadajících se mikro částic abraziv. Tato hybridní nano technologie velmi rychle a spolehlivě odstraňuje lehké vady laku do hloubky 2500 - drobné škrábance, hologramy, mírné oxidace, matné víry a podobné nedokonalosti laku které vznikají při běžném silničním provozu anebo mytím v mechanických myčkách. Při rotačním mechanickém leštění získává lak vysoký lesk s maximální optickou čirostí a hlubokým, mokrým efektem. V36 obnovuje světlé i tmavé laky s dlouhodobou, antistatickou ochranou která dokonale zamezuje ulpívání prachu a nečistot na karoserii. Spolupracuje se všemi druhy laků. Lze jej použít na nová vozidla s novými laky a stejně tak na starší anebo repasované laky. Přípravek svojí evoluční Nano technologií garantuje 100% úspěšnost a jistotu toho že nedojde k žádnému poškození povrchu laku. Obsahuje malé abrazivní částice které se v průběhu procesu rozpadají na menší a menší a ještě menší. V principu funguje jako speciální směs která se v průběhu leštícího procesu mění z leštící pasty na leštící vosk. Tato bezprašná technologie pozvolného rozpadu abrazivních mikro částic zaručuje bez námahy dokonalé rovnoměrné vyleštění celé plochy ošetřovaného laku bez skvrn a matných vírů. Aplikuje se ručně anebo nejlépe za použití speciální excentrické (Orbitální) leštičky a leštících kotoučů. Pro strojové leštění je nejlepší použit kotouče HEX LOGIC – je to nejdokonalejší a nejvyspělejší světová Pads technologie. Vyhovuje maximálně všem nejnáročnějším požadavkům.

gap_v36_3-17-16-InUse-BUFX-3025-BlackOpticsOrangePolishinPad-38

VÝHODY TOHOTO LEŠTÍCÍHO PŘÍPRAVKU A JEHO TECHNOLOGIE:

  • nejrychlejší a nejjednodušší způsob jak odstranit mírnější poškození laku, škrábance, oxidace, hologramy a víry
  • hravě obnovuje lesk matných, zašlých a starých laků až do hloubky 2500 bez obvyklých matných skvrn a při tom dokonale  zajistí konzistentní lesk po celé ošetřované ploše.
  • díky širokému záběru a dokonalé technologii snižuje počet přejezdů kotoučem  
  • je velmi efektivní, šetří čas a námahu
  • zaručuje dokonalou ochranu laku před probroušením - poškozením a finální vysoký čistý lesk bez škrábanců a hologramů.