GAP V34 16 - V34 Optical Grade Hybrid Compound (16 oz)

Kód: GAP V34 16
Neohodnoceno
659 Kč / ks 544,63 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemnější korekční (brousící) pasta vyrobená nejmodernější Hybridní Nano technologií vhodná pro základní strojové rotační broušení k odstraňování mírnějších poškození, škrábanců a oxidací z laku za použití strojových rotačních leštiček TORQ 10FX BUF 501 a TORQ 22D BUF 502 anebo TORQ X BUF503 za pomocí brousících a leštících kotoučů HEXLOGIC. (objem 473 ml)

3-17-16-InUse-BUFX-3035-BlackOpticsPolishinPad-29

Tato jemnější korekční (brousící) pasta je určena k odstraňování mírnějších poškození, škrábanců a oxidací z laku. A hlavně na obnovení lesku matných, zašlých a starých laků až do hloubky 1500 až 2000. Anebo jako druhý krok po použití hrubé brusné pasty GAP V32. Díky efektivnějšímu záběru snižuje počet přejezdů ošetřované plochy kotoučem, šetří čas a zvyšuje produktivitu práce. Při leštění za pomocí rotační leštičky a brusných kotoučů se tento nový unikátní abrazivní systém (a hlavně jeho částice) pozvolna rozpadá v závislosti na délce leštícího procesu a teplotě do jemnějších a jemnějších a ještě jemnějších malých částeček  které nakonec vytvoří dokonalou vyleštěnou plochu v jednom snadném kroku. V principu funguje jako jemnější brousící směs která se v průběhu leštícího procesu mění z brusné pasty na leštící vosk. Tento systém zaručuje dokonalou ochranu laku před probroušením – poškozením a finální vysoký čistý lesk bez škrábanců a hologramů. Je ideální pro jakoukoliv jemnější brousící a leštící práci a také pro všechny druhy povrchů a odstínů laků.

3-17-16-InUse-BUFX-3025-BlackOpticsOrangePolishinPad-37

Po použití brousící pasty V34 doporučujeme pokračovat leštící pastou V36 nebo V38 pro finální leštění, které laku zajistí dokonalou čistotu, brilantní lesk a dokonalý vzhled.

VÝHODY TOHOTO PŘÍPRAVKU A JEHO TECHNOLOGIE :

  • nejrychlejší a nejjednodušší způsob jak odstranit extrémně těžké poškození laku, hluboké škrábance, silné oxidace, hologramy a víry    
  • hravě obnovuje lesk matných, zašlých a starých laků až do hloubky 1500 až 2000 bez obvyklých matných skvrn a při tom dokonale  zajistí konzistentní lesk po celé ošetřované ploše.  
  • díky hlubšímu záběru snižuje počet přejezdů - je velmi efektivní, šetří čas a námahu   
  • snadno a rychle eliminuje všechny nerovnosti povrchu laku
  • zaručuje dokonalou ochranu laku před probroušením - poškozením a finální vysoký čistý lesk bez škrábanců a hologramů.