GAP V32 16 - V32 Optical Grade Extreme Compound (16 oz)

Kód: GAP V32 16
Neohodnoceno
659 Kč / ks 544,63 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extrémně silná korekční (brousící) pasta vyrobená nejmodernější, Hybridní Nano technologií vhodná pro odstranění hrubých vad, škrábanců a oxidací laků (1200 až 1500) za použití strojových orbitálních leštiček TORQ 10FX a TORQ 22D anebo TORQ X anebo jiných značek. A za použití brousících a leštících kotoučů HEX-LOGIC. (objem 473 ml)

3-17-16-InUse-BUFX-3025-BlackOpticsOrangePolishinPad-19

Tato nejvýkonnější korekční (brousící) pasta je určena jako první krok k rychlému odstranění extrémně těžkých poškození laku, hlubokých škrábanců, silných oxidací, hologramů, vírů a hlavně na obnovení lesku matných, zašlých a starých laků až do hloubky 1200 až 1500. Díky hlubšímu záběru snižuje počet přejezdů ošetřované plochy kotoučem, šetří čas a zvyšuje produktivitu práce. Při leštění za pomocí rotační leštičky a kotoučů se tento nový unikátní abrazivní systém (a hlavně jeho částice) pozvolna rozpadá v závislosti na délce leštícího procesu a teplotě do jemnějších a jemnějších a ještě jemnějších malých částeček  které nakonec vytvoří dokonalou vyleštěnou plochu v jednom snadném kroku. V principu funguje jako brousící směs která se v průběhu leštícího procesu mění z brusné pasty na leštící vosk. Tento systém zaručuje dokonalou ochranu laku před probroušením – poškozením a finální vysoký čistý lesk bez škrábanců a hologramů. Je ideální pro jakoukoliv brousící a leštící práci a také pro všechny druhy povrchů a odstínů laků.

 3-17-16-InUse-BUFX-3025-BlackOpticsOrangePolishinPad-37

Po použití korekční pasty GAP V32 je nutno pokračovat v broušení/leštění pastou GAP V34 nebo GAP V36, na závěr doporučujeme použít pastu GAP V38 k finálnímu leštění pro dokonalou čistotu, brilantní lesk a dokonalý vzhled laku.

VÝHODY TOHOTO PŘÍPRAVKU A JEHO TECHNOLOGIE :

  • nejrychlejší a nejjednodušší způsob jak odstranit extrémně těžké poškození laku, hluboké škrábance, silné oxidace, hologramy a víry    
  • hravě obnovuje lesk matných, zašlých a starých laků až do hloubky 1200 až 1500 bez obvyklých matných skvrn a při tom dokonale  zajistí konzistentní lesk po celé ošetřované ploše.  
  • díky hlubšímu záběru snižuje počet přejezdů - je velmi efektivní, šetří čas a námahu   
  • snadno a rychle eliminuje všechny nerovnosti povrchu laku
  • zaručuje dokonalou ochranu laku před probroušením - poškozením a finální vysoký čistý lesk bez škrábanců a hologramů.