XPEL ULTIMATE FUSION

← Zpět

NOVÝ ULTIMATE FUSION je opticky čirý, vysoce lesklý, samozacelovací a velmi odolný film o tloušťce (150 µ). Spolehlivě chrání vozidlo proti UV + IR, odletujícím kamínkům, korozi, kolizím na parkovišti a před lehkými škrábanci i hologramy. Také před silničními nečistotami, ptačím trusu, kyselému prostředí a vzniku vodních skvrn. Vyjímečně hladký povrch fólie bez efektu “pomerančové kůry“ má hydrofobním vrstvu která odpuzuje vodu, která rychle stéká z povrchu. Ochráněné povrchy fólií Fusion jsou odolnější proti znečištění, zůstávají déle čisté a snadněji se umývají. Společnost Xpel je světová jednička v ochranných fóliích PPF a při jejich výrobě se použilo to nejlepší co bylo doposud známé o ochranných fóliích PPF. Při správné instalaci chrání povrch bezpečně po dobu 10-ti let.

 

Tato Polyuretanová alifatická transparentní fólie vyniká vysokou odolností, ultra hladkým a super lesklým povrchem s velmi nízkou povrchovou energií. Zároveň vyniká perfektní čirostí, samozacelovacím povrchem, hydrofobními vlastnostmi s permanentním lepidlem a je vyrobená vlastní patentovanou technologií XPEL. Je určená na ochranu laku automobilů a jiných povrchů, které spolehlivě chrání proti mechanickému oděru, IR, UV a silničním kontaminacím. Tato technologie s výjimečnými vlastnostmi v tahu umožňuje snadnou aplikaci a také instalaci na jednotlivých částech karoserie z jednoho kusu.

ULTIMATE-FUSION-PPF-water-beads-thumb

Hladká povrchová úprava tohoto filmu zajišťuje zrcadlově lesklý povrch bez nežádoucí struktury nazývané „pomerančová kůra“ a neskresluje původní odstín barvy laku. Profesionální instalace zajistí přesné lícování fólie se všemi tvary jednotlivých částí karosérie a je po jejich obvodu zahnuta kolem okrajů tak, aby byla skutečně neviditelná.

ULTIMATE-FUSION-PPF-self-healing

 

VÝHODY NAINSTALOVANÉ OCHRANNÉ FÓLIE XPEL:

  • vyniká vysokou odolností, hladkým a lesklým povrchem
  • dokonale chrání lak vozidla proti UV + IR záření, odletujícím kamínkům, drobným kolizím, špíně, ptačímu trusu, hmyzu, korozi a vodním skvrnám až po dobu 10 let
  • hydrofobní vrstva na povrchu rychle odpuzuje vodu, zabraňuje tvorbě vodních skvrn,ochráněné povrchy fólií se snadněji umývají a zůstávají déle čisté.
  • zabraňuje poškození při drobných kolizích na parkovišti, vzniku hologramů při mytí v mechanických myčkách, poškrábání hran dveří, nárazníků, prahů a v prostorách kolem klik při běžném provozu.
  • nová samoregenerační technologie zaručuje aby oděrky, škrábance a hologramy během několika minut zmizely teplem od slunečního záření, teplem od motoru anebo jiným zdrojem zahřátí. Povrch ochranné fólie je opět čistý, lesklý a vypadá jako nový
  • je UV stálá, zároveň UV propustná, udržuje stejnou barvu laku na chráněných i nechráněných částech karoserie
  • nedochází k žádnému loupání, praskání či žloutnutí, které můžete vidět u ostatních méně technologicky vyspělých fólií na světovém trhu.
  • nainstalovaná fólie je 100% bezpečně odstranitelná z originálního laku a lze ji také připojistit v rámci havarijního pojištění pro pojistné plnění při případné havárii.
  • při prodeji také maximalizuje prodejní hodnotu vozidla.

 

ULTIMATE-FUSION-PPF-clarity-thumb