XPEL ULTIMATE FUSION

← Zpět

NOVÝ ULTIMATE FUSION je opticky čirý, vysoce lesklý, samozacelovací film o tloušťce (150 µ), který chrání vozidla před úlomky kamenů, oděrkami, lehkými škrábanci kontaminacemi. Vyjímečně hladký povrch fólie má hydrofobním vrstvou která pomáhá rychle odpuzovat vodu, takže ochráněné povrchy fólií se snadněji umývají a zůstávají čisté. Společnost Xpel je světová jednička v ochranných fóliích PPF. Při výrobě se použilo to nejlepší co bylo doposud známé o ochranných fóliích PPF. Při správné instalaci chrání povrch po dobu 10-ti let.

 

Tato Polyuretanová alifatická transparentní fólie vyniká vysokou odolností, ultra hladkým a super lesklým povrchem s velmi nízkou povrchovou energií. Zároveň vyniká perfektní čirostí, samozacelovacím povrchem, hydrofobními vlastnostmi s permanentním lepidlem a je vyrobená vlastní patentovanou technologií XPEL. Je určená na ochranu laku automobilů a jiných povrchů, které spolehlivě chrání proti mechanickému oděru, IR, UV a silničním kontaminacím. Tato technologie s výjimečnými vlastnostmi v tahu umožňuje snadnou aplikaci a také instalaci na jednotlivých částech karoserie z jednoho kusu.

ULTIMATE-FUSION-PPF-water-beads-thumb

Hladká povrchová úprava tohoto filmu zajišťuje zrcadlově lesklý povrch bez nežádoucí struktury nazývané „pomerančová kůra“ a neskresluje původní odstín barvy laku. Profesionální instalace zajistí přesné lícování fólie se všemi tvary jednotlivých částí karosérie a je po jejich obvodu zahnuta kolem okrajů tak, aby byla skutečně neviditelná.

ULTIMATE-FUSION-PPF-self-healing

 

VÝHODY NAINSTALOVANÉ OCHRANNÉ FÓLIE XPEL:

  • vyniká vysokou odolností, hladkým a lesklým povrchem
  • dokonale chrání lak vozidla proti UV + IR záření, odletujícím kamínkům, drobným kolizím, špíně, ptačímu trusu, hmyzu, korozi a vodním skvrnám až po dobu 10 let
  • hydrofobní vrstva na povrchu rychle odpuzuje vodu, zabraňuje tvorbě vodních skvrn,ochráněné povrchy fólií se snadněji umývají a zůstávají déle čisté.
  • zabraňuje poškození při drobných kolizích na parkovišti, vzniku hologramů při mytí v mechanických myčkách, poškrábání hran dveří, nárazníků, prahů a v prostorách kolem klik při běžném provozu.
  • nová samoregenerační technologie zaručuje aby oděrky, škrábance a hologramy během několika minut zmizely teplem od slunečního záření, teplem od motoru anebo jiným zdrojem zahřátí. Povrch ochranné fólie je opět čistý, lesklý a vypadá jako nový
  • je UV stálá, zároveň UV propustná, udržuje stejnou barvu laku na chráněných i nechráněných částech karoserie
  • nedochází k žádnému loupání, praskání či žloutnutí, které můžete vidět u ostatních méně technologicky vyspělých fólií na světovém trhu.
  • nainstalovaná fólie je 100% bezpečně odstranitelná z originálního laku a lze ji také připojistit v rámci havarijního pojištění pro pojistné plnění při případné havárii.
  • při prodeji také maximalizuje prodejní hodnotu vozidla.