OCHRANNÉ FÓLIE NA LAKY AUTOMOBILŮ - PPF

Doporučujeme instalaci ochranného filmu XPEL ihned na nově zakoupené vozidlo. Nebude tak docházet ke každodennímu poškozování a opotřebení povrchu laku při jeho provozu. Váš automobil bude mít neustále nový a dokonalý vzhled.

Ochranný transparentní film s revoluční samozacelovací schopností, který poskytuje nejvyšší možný stupeň ochrany laku vozidla a také dokonalý vzhled s neskutečně hladkým, lesklým povrchem. Tento čirý, polyuretanový, ochranný film je vyrobený kombinací pokročilých elastomerních polymerů s alifatickou čirou vrstvou, zabraňující změně barvy fólie vlivem kontaminace a ultrafialového záření. Také se sám regeneruje z lehkých škrábanců a hologramů, které během několika minut zmizí teplem od slunečního záření či jiným zdrojem zahřátí. Spolehlivě zabraňuje zažírání silničních kontaminací do povrchu a vytváření vodních skvrn. Chrání spolehlivě před ptačím trusem, špínou, asfaltem, vodními skvrnami a poškozením drobnými kamínky. Tyto nečistoty se dají snadno setřít z hladkého povrchu ochranné fólie XPEL. Povrch ochranné fólie je opět čistý a vypadá jako nový.

Xpel_Protective_films_mclaren_p1

PROČ INSTALOVAT OCHRANNOU FÓLII A KAM?

Hustá koncentrace vozidel na silnicích a zároveň velké množství odletujících kamínků, které neustále poškozují exponované části karoserií. Stejně tak nezodpovědné chování ostatních řidičů na parkovištích a vandalismus. K tomu agresivní silniční špína, kyselé prostředí, mytí kartáči v mechanických myčkách kde používají agresivní chemické přípravky. A hlavně použití nových technologií při výrobě laků, které jsou podstatně citlivější než dříve. Proto v XPEL byly vyvinuty transparentní, vysoce odolné, samozacelovací fólie. Jejich instalací efektivně a trvale zabráníte každodennímu poškozování povrchu laku automobilu. DOPORUČUJEME instalaci ochranné fólie ihned na nové vozidlo ještě dříve, než s ním poprvé vyjedete na silnici. Lak je bez jakýchkoliv poškození, nepotřebuje žádné opravy, retuše či leštění, které se musí důsledně provádět u již používaných vozidel. Výhodou je stále nepoškozený povrch laku a hlavně nižší cena instalace. Transparentní fólie vyrobené naší inovativní technologií jsou ideální ochranou pro všechny soukromé, firemní i sportovní vozy. A lze je také použít také na náhradní či předváděcí automobily. Stejně tak je jejich použití ideální u velkých kamionů a stavebních vozidel v nejtěžším provozu. U nás najdete širokou škálu ochranných filmů i pro největší zatížení v provozu. Nepoškozený původní povrchu laku zvyšuje tržní hodnotu vozidla při dalším prodeji.

ZVOLTE SI SAMI VHODNOU VARIANTU OCHRANY VAŠEHO AUTOMOBILU

1. instalaci přesně vyřezaných fólií na jednotlivé části karoserie = DAP Systém DESIGN ACCESS PROGRAM

bmw_xpel_ultimate_application

2. pokrytí jednotlivých částí karoserie ochrannou fólií se zahnutím pod hrany jednotlivých komponentů. Tato varianta je nejvhodnější pro celkovou ochranu vozidla.

skoda_kodiaq_xpel_ultimate_left_bumper (1)


INSTALACE OCHRANNÉ FÓLIE XPEL ULTIMATE PLUS NA CELOU KAROSERII PORSCHE GT3 RS SILVER + RED

 

INSTALACE OCHRANNÉ FÓLIE XPEL ULTIMATE PLUS NA PŘEDNÍ ČÁST A BOKY PORSCHE 922

 

INSTALACE XPEL ULTIMATE PLUS NA FERRARI TESTAROSSA

 

INSTALACE OCHRANNÉ FÓLIE XPEL ULTIMATE PLUS NA PŘEDNÍ A ZADNÍ ČÁST PORSCHE MACAN

 

INSTALACE OCHRANNÉ FÓLIE XPEL ULTIMATE PLUS NA CELOU KAROSERII PORSCHE 911CARRERA GTS

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení