OCHRANNÉ FÓLIE NA LAKY AUTOMOBILŮ - PPF

Doporučujeme instalaci ochranného filmu XPEL ihned na nově zakoupené vozidlo. Nebude tak docházet ke každodennímu poškozování a opotřebení povrchu laku při jeho provozu. Váš automobil bude mít neustále nový a dokonalý vzhled.

Ochranný transparentní film s revoluční samozacelovací schopností, který poskytuje nejvyšší možný stupeň ochrany laku vozidla a také dokonalý vzhled s neskutečně hladkým, lesklým povrchem. Tento čirý, polyuretanový, ochranný film je vyrobený kombinací pokročilých elastomerních polymerů s alifatickou čirou vrstvou, zabraňující změně barvy fólie vlivem kontaminace a ultrafialového záření. Také se sám regeneruje z lehkých škrábanců a hologramů, které během několika minut zmizí teplem od slunečního záření či jiným zdrojem zahřátí. Spolehlivě zabraňuje zažírání silničních kontaminací do povrchu a vytváření vodních skvrn. Chrání spolehlivě před ptačím trusem, špínou, asfaltem, vodními skvrnami a poškozením drobnými kamínky. Tyto nečistoty se dají snadno setřít z hladkého povrchu ochranné fólie XPEL. Povrch ochranné fólie je opět čistý a vypadá jako nový.

Xpel_Protective_films_mclaren_p1

PROČ INSTALOVAT OCHRANNOU FÓLII A KAM?

Hustá koncentrace vozidel na silnicích a zároveň velké množství odletujících kamínků, které neustále poškozují exponované části karoserií. Stejně tak nezodpovědné chování ostatních řidičů na parkovištích a vandalismus. K tomu agresivní silniční špína, kyselé prostředí, mytí kartáči v mechanických myčkách kde používají agresivní chemické přípravky. A hlavně použití nových technologií při výrobě laků, které jsou podstatně citlivější než dříve. Proto v XPEL byly vyvinuty transparentní, vysoce odolné, samozacelovací fólie. Jejich instalací efektivně a trvale zabráníte každodennímu poškozování povrchu laku automobilu. DOPORUČUJEME instalaci ochranné fólie ihned na nové vozidlo ještě dříve, než s ním poprvé vyjedete na silnici. Lak je bez jakýchkoliv poškození, nepotřebuje žádné opravy, retuše či leštění, které se musí důsledně provádět u již používaných vozidel. Výhodou je stále nepoškozený povrch laku a hlavně nižší cena instalace. Transparentní fólie vyrobené naší inovativní technologií jsou ideální ochranou pro všechny soukromé, firemní i sportovní vozy. A lze je také použít také na náhradní či předváděcí automobily. Stejně tak je jejich použití ideální u velkých kamionů a stavebních vozidel v nejtěžším provozu. U nás najdete širokou škálu ochranných filmů i pro největší zatížení v provozu. Nepoškozený původní povrchu laku zvyšuje tržní hodnotu vozidla při dalším prodeji.

ZVOLTE SI SAMI VHODNOU VARIANTU OCHRANY VAŠEHO AUTOMOBILU

1. instalaci přesně vyřezaných fólií na jednotlivé části karoserie = DAP Systém DESIGN ACCESS PROGRAM

bmw_xpel_ultimate_application

2. pokrytí jednotlivých částí karoserie ochrannou fólií se zahnutím pod hrany jednotlivých komponentů. Tato varianta je nejvhodnější pro celkovou ochranu vozidla.

skoda_kodiaq_xpel_ultimate_left_bumper (1)


INSTALACE OCHRANNÉ FÓLIE XPEL ULTIMATE PLUS NA CELOU KAROSERII PORSCHE GT3 RS SILVER + RED

 

INSTALACE OCHRANNÉ FÓLIE XPEL ULTIMATE PLUS NA PŘEDNÍ ČÁST A BOKY PORSCHE 922

 

INSTALACE XPEL ULTIMATE PLUS NA FERRARI TESTAROSSA

 

INSTALACE OCHRANNÉ FÓLIE XPEL ULTIMATE PLUS NA PŘEDNÍ A ZADNÍ ČÁST PORSCHE MACAN

 

INSTALACE OCHRANNÉ FÓLIE XPEL ULTIMATE PLUS NA CELOU KAROSERII PORSCHE 911CARRERA GTS