XPEL STEALTH MATT - SAMOZACELOVACÍ OCHRANNÁ FÓLIE SE SATINOVĚ MATNÝM POVRCHEM

← Zpět

2

Polyuretanová alifatická fólie o tloušťce (150 µ), s permanentním lepidlem, velmi nízkou povrchovou energií a samozacelovacím, satinově matným povrchem. Je určená pro změnu lesklého povrchu laku na satinově matný při zachování původního odstínu barvy. Zároveň také pro ochranu laků automobilů i jiných povrchů, které spolehlivě chrání proti mechanickému oděru a všem silničním kontaminacím. Má výjimečné vlastnosti v tahu, umožňuje snadnou aplikaci a také instalaci na jednotlivých částech karoserie z jednoho kusu stejně jako bezkonkurenční folie XPEL ULTIMATE PLUS™.

image011

xpel_stealth_matte_dodge_hellcat 

Pokud chcete změnit vzhled automobilu a zároveň ho ochránit, je pro Vás XPEL STEALTH ideální volbou. Dokáže změnit lesklý lak na elegantní satinově matný povrch a to za podstatně nižší cenu než je nástřik karoserie matným lakem v lakovně. Nechejte si změnit design svého automobilu v některém z našich autorizovaných instalačních center. Za 1 až 2 dny odjedete ve vozidle, které bude vypadat atraktivněji než dříve.

xpel_stealth_matte_porsche_911_gt3rs xpel_stealth_matte_bmw

VÝHODY NAINSTALOVANÉ OCHRANNÉ FÓLIE XPEL:

  • vyniká vysokou odolností a satinově matným povrchem
  • dokonale chrání lak vozidla proti UV, IR, odletujícím kamínkům, drobným kolizím, špíně, ptačímu trusu, hmyzu, korozi a vodním skvrnám až po dobu 10 let
  • zabraňuje poškození a vzniku hologramů při mytí v mechanických myčkách, poškrábání hran dveří, nárazníků, prahů a v prostorách kolem klik při běžném provozu.
  • nová samoregenerační technologie zaručuje aby oděrky, škrábance a hologramy během několika minut zmizely teplem od slunečního záření, teplem od motoru anebo jiným zdrojem zahřátí. Povrch ochranné fólie je opět čistý, saténově matný a vypadá jako nový
  • nedochází k žádnému loupání, praskání či žloutnutí, které můžete vidět u ostatních méně technologicky vyspělých fólií na světovém trhu.
  • nainstalovaná fólie je 100% bezpečně odstranitelná z originálního laku a lze ji také připojistit v rámci havarijního pojištění pro pojistné plnění při případné havárii.
  • při prodeji také maximalizuje prodejní hodnotu vozidla.