XPEL STEALTH MATT - SAMOZACELOVACÍ OCHRANNÁ FÓLIE SE SATINOVĚ MATNÝM POVRCHEM

← Zpět

2

Polyuretanová alifatická fólie o tloušťce (150 µ), s permanentním lepidlem, velmi nízkou povrchovou energií a samozacelovacím, satinově matným povrchem. Je určená pro změnu lesklého povrchu laku na satinově matný při zachování původního odstínu barvy. Zároveň také pro ochranu laků automobilů i jiných povrchů, které spolehlivě chrání proti mechanickému oděru a všem silničním kontaminacím. Má výjimečné vlastnosti v tahu, umožňuje snadnou aplikaci a také instalaci na jednotlivých částech karoserie z jednoho kusu stejně jako bezkonkurenční folie XPEL ULTIMATE PLUS™.

xpel_stealth_matte_dodge_hellcat 

Pokud chcete změnit vzhled automobilu a zároveň ho ochránit, je pro Vás XPEL STEALTH ideální volbou. Dokáže změnit lesklý lak na elegantní satinově matný povrch a to za podstatně nižší cenu než je nástřik karoserie matným lakem v lakovně. Nechejte si změnit design svého automobilu v některém z našich autorizovaných instalačních center. Za 1 až 2 dny odjedete ve vozidle, které bude vypadat atraktivněji než dříve.

xpel_stealth_matte_porsche_911_gt3rs xpel_stealth_matte_bmw

VÝHODY NAINSTALOVANÉ OCHRANNÉ FÓLIE XPEL:

  • vyniká vysokou odolností a satinově matným povrchem
  • dokonale chrání lak vozidla proti UV, IR, odletujícím kamínkům, drobným kolizím, špíně, ptačímu trusu, hmyzu, korozi a vodním skvrnám až po dobu 10 let
  • zabraňuje poškození a vzniku hologramů při mytí v mechanických myčkách, poškrábání hran dveří, nárazníků, prahů a v prostorách kolem klik při běžném provozu.
  • nová samoregenerační technologie zaručuje aby oděrky, škrábance a hologramy během několika minut zmizely teplem od slunečního záření, teplem od motoru anebo jiným zdrojem zahřátí. Povrch ochranné fólie je opět čistý, saténově matný a vypadá jako nový
  • nedochází k žádnému loupání, praskání či žloutnutí, které můžete vidět u ostatních méně technologicky vyspělých fólií na světovém trhu.
  • nainstalovaná fólie je 100% bezpečně odstranitelná z originálního laku a lze ji také připojistit v rámci havarijního pojištění pro pojistné plnění při případné havárii.
  • při prodeji také maximalizuje prodejní hodnotu vozidla.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení