XPEL ARMOR - RELIEFNÍ 3D FÓLIE - ODOLNÁ OCHRANA LAKU V EXTRÉMNÍCH

← Zpět

Černý, velmi robustní a odolný polymerní film o tloušťce (600 µ - 0,6mm) s extrémně silným lepidlem. Tento speciální, designový výrobek poskytuje maximální ochranu pro terénní, sportovní, služební a průmyslové vozy i v těch nejnáročnějších terénech. Je pružný, má hrubou a velmi efektní, reliéfní 3D pomerančovou strukturu na povrchu. Je odolný stejně jako silný ochranný nástřik, také odolný proti hrubé špíně, mastnotám, dehtu a jiným silničním kontaminacím. Po aplikaci nevyžaduje žádnou zvláštní péči.

Dokonale chrání proti průrazu, agresivnímu odírání, škrábancům, nárazům štěrku anebo větších oblázků a odolává také dalšímu mechanickému namáhání na prazích a blatnících, vnitřních prazích a korbách Pickup. Díky svojí tloušťce a elastičnosti dokonale zakrývá už existující poškození povrchu i opravené povrchy pokryté tmelem, zároveň chrání před novými průrazy anebo otěrem. Svým černým povrchem zároveň esteticky vylepší, anebo může výrazně změnit design vozidla.

XPEL ARMOR - může být aplikován na blatníky, nárazníky, prahy, ochranné rámy a panely, na podlahách zavazadlových prostorů, korbách PICKAPŮ anebo na jiných plochách kde je vyšší mechanické zatížení.

xpel_armor_toyota_tacoma

NEJLEPŠÍ ZÁRUKA:

I přes skutečnost že XPEL ARMOR bude vystavený extrémním podmínkám a musí spolehlivě chránit karoserii, budete mít stále jednu z nejlepších záruk na světovém trhu - sedm let proti popraskání, odlupování nebo změně barvy.

INOVACE POUŽÍVANÉHO VOZIDLA:

Hledáte něco na vylepšení používaného vozidla, které již má nějaké chybičky a poškození? XPEL ARMOR je spolehlivě zakryje a poskytne ochranu proti novým poškozením, přitom zachovává jednotný vzhled s okolními nepoškozenými místy.

VÝHODY NAINSTALOVANÉ OCHRANNÉ FÓLIE XPEL:

  • robustní ochrana karoserie ve všech extrémních podmínkách
  • záruka sedm let proti praskání, odlupování nebo změně barvy.
  • zakrývá už existující poškození povrchu, zároveň chrání před novými průrazy anebo otěrem
  • po aplikaci nevyžaduje žádnou zvláštní péči
  • je velmi odolný proti hrubé špíně, mastnotám, dehtu a jiným silničním kontaminacím.
  • vylepšuje anebo může výrazně změnit design vozidla.
  • jednoduchá aplikace

xpel_armor_car_threshold xpel_armor_jeep