XPEL ULTIMATE - SELF HEALING PROTECTIVE FILM

← Zpět

Polyuretanová alifatická transparentní fólie s velmi nízkou povrchovou energií, perfektní čirostí, samozacelovacím povrchem o tloušťce (150 µ) s permanentním lepidlem vyrobená vlastní patentovanou technologii XPEL. Je určená na ochranu laku automobilů a jiných povrchů, které spolehlivě chrání proti mechanickému oděru, IR, UV a silničním kontaminacím. Tato technologie s výjimečnými vlastnostmi v tahu umožňuje snadnou aplikaci a také instalaci na jednotlivých částech karoserie z jednoho kusu.

porsche_during_install_xpel_ultimate

Hladká povrchová úprava tohoto filmu zajišťuje lesklý povrch bez nežádoucí struktury nazývané „pomerančová kůra“ a neskresluje původní odstín barvy laku. Profesionální instalace zajistí přesné lícování fólie se všemi tvary jednotlivých částí karosérie a je po jejich obvodu zahnuta kolem okrajů tak, aby byla skutečně neviditelná.

porsche_after_install_xpel_ultimate

VÝHODY NAINSTALOVANÉ OCHRANNÉ FÓLIE XPEL:

  • vyniká vysokou odolností, hladkým a lesklým povrchem

  • dokonale chrání lak vozidla proti UV + IR záření, odletujícím kamínkům, drobným kolizím, špíně, ptačímu trusu, hmyzu, korozi a vodním skvrnám až po dobu 8 let

  • zabraňuje poškození a vzniku hologramů při mytí v mechanických myčkách, poškrábání hran dveří, nárazníků, prahů a v prostorách kolem klik při běžném provozu.

  • tato samoregenerační technologie zaručuje aby oděrky, škrábance a hologramy během několika minut zmizely teplem od slunečního záření, teplem od motoru anebo jiným zdrojem zahřátí. Povrch ochranné fólie je opět čistý, lesklý a vypadá jako nový

  • je UV stálá, zároveň UV propustná, udržuje stejnou barvu laku na chráněných i nechráněných částech karoserie

  • nedochází k žádnému loupání, praskání či žloutnutí

  • velmi zajímavá pořizovací cena vzhledem k vysoké kvalitě filmu

  • nainstalovaná fólie je 100% bezpečně odstranitelná z originálního laku a lze ji také připojistit v rámci havarijního pojištění pro pojistné plnění při případné havárii.

  • při prodeji také maximalizuje prodejní hodnotu vozidla.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení