XPEL ULTIMATE PLUS™ – NEVIDITELNÁ SAMOZACELOVACÍ OCHRANNÁ FÓLIE

← Zpět

1

Polyuretanová alifatická transparentní fólie s velmi nízkou povrchovou energií, perfektní čirostí, samozacelovacím povrchem o tloušťce (150 µ) s permanentním lepidlem, vyrobená vlastní patentovanou technologií XPEL. Je určená na ochranu laku automobilů, jízdních kol a jiných povrchů, které spolehlivě chrání proti mechanickému oděru, IR, UV a silničním kontaminacím. Tato technologie s výjimečnými vlastnostmi v tahu umožňuje snadnou aplikaci a také instalaci na jednotlivých částech karoserie z jednoho kusu.

XPEL ULTIMATE PLUS 7 Mil (130 µ) – PPF fólie na ochranu komponentů interiéru

XPEL ULTIMATE PLUS 8 Mil (150 µ) – PPF fólie na ochranu celých automobilů anebo jejich komponentů

XPEL ULTIMATE PLUS 10 Mil (200 µ) – PPF fólie na silnou ochranu částí vozidel které jsou vystaveny extrémním podmínkám

 

lamborghiny_huracan_xpel_ultimate_plus

Hladká povrchová úprava tohoto filmu zajišťuje zrcadlově lesklý povrch bez nežádoucí struktury nazývané „pomerančová kůra“ a neskresluje původní odstín barvy laku. Profesionální instalace zajistí přesné lícování fólie se všemi tvary jednotlivých částí karosérie a je po jejich obvodu zahnuta kolem okrajů tak, aby byla skutečně neviditelná.

VÝHODY NAINSTALOVANÉ OCHRANNÉ FÓLIE XPEL:

  • vyniká vysokou odolností, hladkým a lesklým povrchem
  • dokonale chrání lak vozidla proti UV + IR záření, odletujícím kamínkům, drobným kolizím, špíně, ptačímu trusu, hmyzu, korozi a vodním skvrnám až po dobu 10 let
  • zabraňuje poškození a vzniku hologramů při mytí v mechanických myčkách, poškrábání hran dveří, nárazníků, prahů a v prostorách kolem klik při běžném provozu.
  • nová samoregenerační technologie zaručuje aby oděrky, škrábance a hologramy během několika minut zmizely teplem od slunečního záření, teplem od motoru anebo jiným zdrojem zahřátí. Povrch ochranné fólie je opět čistý, lesklý a vypadá jako nový
  • je UV stálá, zároveň UV propustná, udržuje stejnou barvu laku na chráněných i nechráněných částech karoserie
  • nedochází k žádnému loupání, praskání či žloutnutí, které můžete vidět u ostatních méně technologicky vyspělých fólií na světovém trhu.
  • nainstalovaná fólie je 100% bezpečně odstranitelná z originálního laku a lze ji také připojistit v rámci havarijního pojištění pro pojistné plnění při případné havárii.
  • při prodeji také maximalizuje prodejní hodnotu vozidla.