DESIGN ACCESS PROGRAM - DAP

DETAILNÍ VYŘEZÁNÍ OCHRANNÝCH FÓLIÍ NA JEDNOTLIVÉ ČÁSTI KAROSERIE

dap4

Náš XPEL DAP systém (Design Access Program) byl speciálně vyvinutý a vyzkoušený přímo v XPEL USA. Je světově největším a nejobsáhlejším softwarovým repozitářem značek automobilů. Tato databáze obsahuje více než 90.000 přesných šablon částí karoserií pro převážnou většinu modelů automobilů z celého světa a je také neustále aktualizovaná. Je to špičkový software s ploterem pro přesné řezání ochranné fólie ULTIMATE PLUS na jednotlivé komponenty automobilů.

DAP_program

Tato inovativní technologie s obsáhlou databází poskytuje data řezacímu ploteru, který vyřeže včetně detailů (jako jsou světla, kliky otvírání dveří a znaky) přesný tvar ochranné fólie na vybrané části karoserie anebo celou karoserii. Fólie se tak instaluje kompletně vyřezaná. Eliminuje se tak riziko poškozením laku při instalaci a ručním řezáním fólie na karoserii. Není potřeba nic demontovat, zkracuje dobu instalace o 25% a zvyšuje efektivitu. Instalaci provede efektivně a přesně certifikovaný pracovník XPEL v některých z našich certifikovaných instalačních center.

DAP_program_skoda_kodiaq_mirror DAP_program_front_bumper DAP_program_front_bumper_after

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení