XPEL ARMOR - ODOLNÁ OCHRANA LAKU V EXTRÉMNÍCH PODMÍNKÁCH

← Zpět

Je černý, velmi robustní, polymerní film o tloušťce 13 mil (0,3mm) se silným lepidlem. Tento výrobek poskytuje extrémně silnou ochranu pro terénní, sportovní, služební a průmyslové vozy i v těch nejnáročnějších terénech. Je pružný, má hrubou, pomerančovou strukturu na povrchu, odolává největšímu zatížení stejně jako silný ochranný nástřik a stále vypadá skvěle. Po aplikaci nevyžaduje žádnou zvláštní péči. Je velmi odolný proti hrubé špíně, mastnotám, dehtu a jiným silničním kontaminacím.

XPEL ARMOR - dokonale chrání proti průrazu, agresivnímu odírání, škrábancům, nárazům štěrku anebo větších oblázků a odolává také dalšímu mechanickému namáhání. Díky svojí tloušťce a elastičnosti dokonale zakrývá už existující poškození povrchu, zároveň chrání před novými průrazy anebo otěrem. Svým černým povrchem zároveň vylepší anebo může výrazně změnit design vozidla.

XPEL ARMOR - může být aplikován na blatníky, nárazníky, prahy, ochranné rámy a panely, na podlahách zavazadlových prostorů, korbách PICKAPŮ anebo na plochách kde je vyšší mechanické zatížení.

xpel_armor_toyota_tacoma

NEJLEPŠÍ ZÁRUKA:

I přes skutečnost že XPEL ARMOR bude vystavený extrémním podmínkám a musí spolehlivě chránit karoserii, budete mít stále jednu z nejlepších záruk na světovém trhu - sedm let proti popraskání, odlupování nebo změně barvy.

INOVACE POUŽÍVANÉHO VOZIDLA:

Hledáte něco na vylepšení používaného vozidla, které již má nějaké chybičky a poškození? XPEL ARMOR je spolehlivě zakryje a poskytne ochranu proti novým poškozením, přitom zachovává jednotný vzhled s okolními nepoškozenými místy.

VÝHODY NAINSTALOVANÉ OCHRANNÉ FÓLIE XPEL:

  • robustní ochrana karoserie ve všech extrémních podmínkách
  • záruka sedm let proti praskání, odlupování nebo změně barvy.
  • zakrývá už existující poškození povrchu, zároveň chrání před novými průrazy anebo otěrem
  • po aplikaci nevyžaduje žádnou zvláštní péči
  • je velmi odolný proti hrubé špíně, mastnotám, dehtu a jiným silničním kontaminacím.
  • vylepšuje anebo může výrazně změnit design vozidla.
  • jednoduchá aplikace

xpel_armor_car_threshold xpel_armor_jeep

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení