XPEL ARMOR - ODOLNÁ OCHRANA LAKU V EXTRÉMNÍCH PODMÍNKÁCH

← Zpět

Je černý, velmi robustní, polymerní film o tloušťce 13 mil (0,3mm) se silným lepidlem. Tento výrobek poskytuje extrémně silnou ochranu pro terénní, sportovní, služební a průmyslové vozy i v těch nejnáročnějších terénech. Je pružný, má hrubou, pomerančovou strukturu na povrchu, odolává největšímu zatížení stejně jako silný ochranný nástřik a stále vypadá skvěle. Po aplikaci nevyžaduje žádnou zvláštní péči. Je velmi odolný proti hrubé špíně, mastnotám, dehtu a jiným silničním kontaminacím.

XPEL ARMOR - dokonale chrání proti průrazu, agresivnímu odírání, škrábancům, nárazům štěrku anebo větších oblázků a odolává také dalšímu mechanickému namáhání. Díky svojí tloušťce a elastičnosti dokonale zakrývá už existující poškození povrchu, zároveň chrání před novými průrazy anebo otěrem. Svým černým povrchem zároveň vylepší anebo může výrazně změnit design vozidla.

XPEL ARMOR - může být aplikován na blatníky, nárazníky, prahy, ochranné rámy a panely, na podlahách zavazadlových prostorů, korbách PICKAPŮ anebo na plochách kde je vyšší mechanické zatížení.

xpel_armor_toyota_tacoma

NEJLEPŠÍ ZÁRUKA:

I přes skutečnost že XPEL ARMOR bude vystavený extrémním podmínkám a musí spolehlivě chránit karoserii, budete mít stále jednu z nejlepších záruk na světovém trhu - sedm let proti popraskání, odlupování nebo změně barvy.

INOVACE POUŽÍVANÉHO VOZIDLA:

Hledáte něco na vylepšení používaného vozidla, které již má nějaké chybičky a poškození? XPEL ARMOR je spolehlivě zakryje a poskytne ochranu proti novým poškozením, přitom zachovává jednotný vzhled s okolními nepoškozenými místy.

VÝHODY NAINSTALOVANÉ OCHRANNÉ FÓLIE XPEL:

  • robustní ochrana karoserie ve všech extrémních podmínkách
  • záruka sedm let proti praskání, odlupování nebo změně barvy.
  • zakrývá už existující poškození povrchu, zároveň chrání před novými průrazy anebo otěrem
  • po aplikaci nevyžaduje žádnou zvláštní péči
  • je velmi odolný proti hrubé špíně, mastnotám, dehtu a jiným silničním kontaminacím.
  • vylepšuje anebo může výrazně změnit design vozidla.
  • jednoduchá aplikace

xpel_armor_car_threshold xpel_armor_jeep